Jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy? 1
Jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy?

Jakie kolczyki do kształtu twarzy?

Kolczyki podkreślają Twój niepowtarzalny styl, a jednocześnie uzupełniają Twoją unikalną budowę twarzy. Różne kolczyki przyciągają uwagę i równoważą nasze specyficzne kształty twarzy na różne sposoby. Poniżej przedstawiliśmy najlepsze kolczyki dla twojego kształtu twarzy.OKRĄGŁA - Kolczyki do okrąglej twarzy

Okrągła twarz najbardziej przypomina okrąg. Ludzie o okrągłym kształcie twarzy mają niewiele ostrych linii lub kątów na brodzie i policzkach. Okrągłe policzki również nadają twarzy szerszy, okrągły kształt. Jeśli masz okrągłą twarz, będziesz chciała użyć dłuższych kolczyków, aby wydłużyć twarz. Smukłe i długie kolczyki wydłużą Twoją twarz.

Przykłady kolczyków wiszących z naszego sklepu:

 
 


Powinieneś unikać dużych obręczy, ponieważ stworzą bardziej okrągłe kształty wzdłuż twojej już okrągłej twarzy. Dodatkowo kolczyki sztyfty mogą pozostać niezauważone i sprawić, że Twoja twarz będzie wyglądać na bardziej okrągłą.


OWALNA - Uniwersalna twarz do kolczyków

Owalny kształt twarzy jest zaokrąglony, ale dłuższy niż okrągły kształt. Charakteryzuje się idealnym kształtem twarzy, ponieważ naturalne kąty twarzy łączą się ze sobą, a rysy twarzy są równomiernie rozłożone. Twarze owalne nie mają szerokiego czoła ani podbródka.

Jeśli masz owalną twarz, możesz nosić dowolne kolczyki bez obawy, że będą one zbyt dyskretne lub zbyt przytłaczające. Kolczyki, sztyfty lub kolczyki w kształcie trójkątów wspaniale współgrają z tym kształtem, ponieważ zwracają uwagę na wysokie kości policzkowe.


SERCE - Twarz w kształcie serca

Twarz w kształcie serca charakteryzuje się czołem szerszym niż podbródek. W miarę przesuwania się w dół twarz stopniowo się zwęża. Twarz w kształcie serca jest również bardziej miękka, ponieważ porusza się od góry do dołu.

Ze względu na kontrast między szerszym czołem a mniejszym podbródkiem, kolczyki powinny być bardziej obciążone u dołu, aby uzyskać piękną równowagę dla Twojej twarzy. Zdecyduj się na kolczyki w kształcie łezki, które stopniowo rozszerzają się u dołu, aby pięknie dopasować się do kształtu twarzy.


ODWRÓCONY TRÓJKĄT - Które kolczyki pasują do odwróconego trójkąta?

Podobnie jak kształt serca, twarz odwróconego trójkąta ma szersze czoło w porównaniu do podbródka. Ale odwrócony trójkąt jest bardziej kanciasty w porównaniu do bardziej miękkiego kształtu serca. Uderzające linie szczęki i kości policzkowe charakteryzują kształt odwróconego trójkąta.

Podobnie jak w przypadku twarzy w kształcie serca, powinieneś wybrać większe kolczyki, które są obciążone do dołu, aby zrównoważyć mniejszy podbródek. Kolejną świetną rekomendacją jest wybór zwisających kolczyków, które zwisają z twarzy, aby przyciągnąć więcej uwagi.


KWADRAT - Jakie kolczyki do kwadratowej twarzy

Podobnie jak twarz okrągła, twarz kwadratowa jest symetryczna na całym obwodzie, ale ma bardziej pudełkowaty kształt niż okrągły. Twoje czoło i szczęka będą miały taką samą szerokość, aby uzyskać kwadratowy kształt.

Propozycje kolczyków dla kwadratowej twarzy:

Aby złagodzić naturalne rysy twarzy, trzymaj się okrągłych kolczyków, takich jak koła lub okrągłe kolczyki sztyfty. W ten sposób stworzysz piękne połączenie kolczyków z kształtem twarzy.


DIAMENT - Jak dobrać kolczyki do twarzy diamentowej?

Diamentowe twarze charakteryzują się tym, że oczy są najszerszą częścią twarzy. Podbródek i czoło mają tę samą szerokość, tworząc dłuższą twarz, na której skupiają się oczy.

Podobnie jak w przypadku odwróconego trójkąta, należy unikać kolczyków, które tworzą ostre kąty. Będziesz chciał wybrać kolczyki, które złagodzą naturalne kąty twojej twarzy. Trzymaj się kolczyków w kształcie łezki, które tworzą więcej dramaturgii na dole w pobliżu mniejszego podbródka. Dodatkowo możesz zdecydować się na piękne kolczyki sztyfty.


ZNAJDŹ SWOJE IDEALNE KOLCZYKI W OTIEN
Chociaż nie ma dwóch dokładnie takich samych twarzy, możesz znaleźć olśniewającą nową parę kolczyków, które uzupełnią Twój unikalny kształt twarzy. Zobacz szeroki wybór kolczyków w naszym salonie lub poproś jednego z naszych doświadczonych ekspertów jubilerskich o pomoc w doborze idealnej pary kolczyków.

Więcej o ofercie OTIEN na stronie: http://otien.com/kategoria/kolczyki

 

[product id="512, 468, 4142, 4551, 4539, 4525, 4527, 4085, 4087, 3802, 578, 4141, 4439, 4033, 4517, 4518, 4285, 4342, 4509, 4458, 4432, 4337, 4511, 4465, 4035, 4228, 4151, 3518, 4466, 4540, 4528, 4530, 4217"]

Komentarze do wpisu (1)

18 kwietnia 2023

Mam kwadratową twarz, zawsze wybieram okrągłe kolczyki. Rzeczywiście wizualnie łagodzą rysy, to świetny sposób

Produkt dnia
Naszyjnik złoty celebrytka zawieszka miś z cyrkoniami stal chirurgiczna
Naszyjnik złoty celebrytka zawieszka miś z cyrkoniami stal chirurgiczna

79,90 zł

Cena regularna: 129,90 zł

Najniższa cena: 129,90 zł
szt.
Naszyjnik złoty celebrytka słoneczko podwójny stal chirurgiczna
Naszyjnik złoty celebrytka słoneczko podwójny stal chirurgiczna

79,90 zł

Cena regularna: 129,90 zł

Najniższa cena: 129,90 zł
szt.
Naszyjnik damski z literką M złoty
Naszyjnik damski z literką M złoty

49,90 zł

szt.
Zegarek Ahun czarny mały elegancki damski na pasku
Zegarek Ahun czarny mały elegancki damski na pasku

49,90 zł

Cena regularna: 89,90 zł

Najniższa cena: 89,90 zł
szt.
Naszyjnik złoty drzewko szczęścia bonsai cyrkonie stal chirurgiczna
Naszyjnik złoty drzewko szczęścia bonsai cyrkonie stal chirurgiczna

59,90 zł

Cena regularna: 109,90 zł

Najniższa cena: 109,90 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl