OTIEN - marka z klasą


Historia

Sklep internetowy OTIEN.com istnieje w Polsce od 2013 roku - to już 10 lat! Na początku naszej działalności skupialiśmy się głównie na sprzedaży ręcznie wytwarzanej biżuterii. 

Były to unikalne rękodzieła, cieszące się dużą popularnością.

Po kilku miesiącach, zdecydowaliśmy o poszerzeniu asortymentu o sztuczną biżuterię od zagranicznych dostawców. Bransoletki, naszyjniki, pierścionki, kolczyki - wyselekcjonowane modele, bardzo trudno dostępne w Polsce. 

Pod koniec 2014 roku, zaczęliśmy także dystrybuować zegarki modowe, ze względu na ich rosnącą popularność. Obecnie, sprzedaż zegarków damskich zdominowała sprzedaż w sklepie.

 

Partnerzy

Wcześniejsze lata działalności to bardzo szybki rozwój sklepu. Nie byłby on możliwy bez współpracy z naszymi Partnerami.

Partnerzy: Egypt Exclusive

Magazyn miłośników Egiptu i ... nie tylko. Skierowany do ludzi pragnących poznać najpiękniejsze miejsca nad Morzem Czerwonym, historię, kulturę, ludzi Egiptu.

OTIEN.com było jednym ze sponsorów gali premierowej magazynu. Nasze logo pojawiło się m.in. na tzw. ściance :)

 

 

Dlaczego warto kupować w OTIEN?

Miłą i rzetelną obsługę Klienta uważamy za naszą główną przewagę w stosunku do Allegro czy innych sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży zegarków damskich oraz odzieży. Kupując u nas masz pewność że towar który otrzymasz będzie zgodny z opisem i zdjęciami na stronie sklepu.

W przeciwieństwie do wielu sprzedawców na Allegro lub innych sklepów internetowych, podchodzi

my do naszych zobowiązań poważnie. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować i zapytać o konkretny produkt lub o status swojego zamówienia. 

Zakupy w OTIEN.com to komfort i bezpieczeństwo.

 

Partnerzy: Imperium Kobiet

Imperium Kobiet to ekskluzywny magazyn dla kobiet, które wiedzą, czego chcą w życiu i nie boją się podejmować ryzyka.


Reklamy OTIEN pojawiły się na łamach magazynu, w grudniu 2014 roku. Informowały o specjalnej zniżce dla czytelników Imperium Kobiet.

 

Partnerzy: Ale okulary

AleOkulary.com to sklep internetowy oferujący ogromny wybór okularów. Jeden z największych tego typu sklepów w Polsce. 

Współpraca zaowocowała kilkoma atrakcyjnymi dla Klientów konkursami gdzie do wygrania były zestawy biżuterii i para okularów.

 

Partnerzy: Law Business Quality

W kwietniu 2015 roku, reklamy naszych zegarków pojawiły się w miesięczniku Law Business Quality. Jest to magazyn skierowany do ludzi spełnionych, ceniących sobie luksus i elegancję.

 

Czytelnikom LBQ zaproponowaliśmy naszą elegancką, klasyczną kolekcję zegarków z prostą tarczą i skórzanym paskiem.

 

 

Partnerzy: Zaadoptuj faceta

Zaadoptujfaceta.pl to popularny serwis społecznościowy pochodzący z Francji, którego wejście na polski rynek było głośno komentowane w mediach ze względu na kontrowersyjny model działania na którym się opiera.

 

Współpraca polegała na sponsorowaniu nagród w kilku konkursach dla użytkowników serwisu. Przez kilka tygodni nasze reklamy były wyświetlane na stronie głównej Zaadoptujfaceta.pl.

 

 


 

 

Sklep OTIEN jako temat Pracy Licencjackiej / Kraków 2016

W 2016 roku w Krakowie na Uniwersytecie Pedagogicznym Prace Licencjacką pod tytułem "Wpływ banerów reklamowych na konwersje w sklepie OTIEN.com" obroniła właścicielka sklepu Anna Berezowska.

 

 

 


 

Sklep OTIEN kolejny raz jako temat Pracy Dyplomowej - Praca Magisterska / Lublin 2022

W 2022 roku w Lublinie na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji Prace Magisterską pod tytułem "Wpływ nowych mediów na konwersje w sklepie OTIEN.com" obroniła właścicielka sklepu Anna Berezowska.

 

 

 


 

Zostaliśmy Partnerem Karty Nowosądeczanina

Dnia 24.02.2023 podpisaliśmy porozumienie z Prezydentem Nowego Sącza, wobec tego zostaliśmy Partnerem Karty Nowosądeczanina. Posiadając Kartę Nowosądeczanina masz możliwość otrzymania 20% rabatu na biżuterię z Naszej oferty.

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt: info@otien.com. Po pozytywnej weryfikacji wyślemy e-mail z kodem rabatowym na 20%, który trzeba będzie wpisać przy finalizacji zakupu.

 


 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl