0.00
  • Twój koszyk jest pusty, zrób zakupy! :)
Darmowa dostawa od 100 zł

O nas

O nas

Historia

Sklep internetowy OTIEN.com istnieje w Polsce od ponad dwóch lat. Na początku naszej działalności skupialiśmy się głównie na sprzedaży ręcznie wytwarzanej biżuterii.

Były to unikalne rękodzieła, cieszące się dużą popularnością.

Po kilku miesiącach, zdecydowaliśmy o poszerzeniu asortymentu o sztuczną biżuterię od zagranicznych dostawców. Bransoletki, naszyjniki, pierścionki, kolczyki - wyselekcjonowane modele, bardzo trudno dostępne w Polsce.

Pod koniec 2014 roku, zaczęliśmy także dystrybuować zegarki modowe, ze względu na ich rosnącą popularność. Obecnie, sprzedaż zegarków damskich zdominowała sprzedaż w sklepie.

Partnerzy

Ostatni rok działalności to bardzo szybki rozwój sklepu. Nie byłby on możliwy bez współpracy z naszymi Partnerami.

Partnerzy: Egypt Exclusive

Magazyn miłośników Egiptu i ... nie tylko. Skierowany do ludzi pragnących poznać najpiękniejsze miejsca nad Morzem Czerwonym, historię, kulturę, ludzi Egiptu.

OTIEN.com było jednym ze sponsorów gali premierowej magazynu. Nasze logo pojawiło się m.in. na tzw. ściance :)

Dlaczego warto kupować w OTIEN?

Miłą i rzetelną obsługę Klienta uważamy za naszą główną przewagę w stosunku do Allegro czy innych sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży zegarków damskich oraz odzieży. Kupując u nas masz pewność że towar który otrzymasz będzie zgodny z opisem i zdjęciami na stronie sklepu.

W przeciwieństwie do wielu sprzedawców na Allegro lub innych sklepów internetowych, podchodzimy do naszych zobowiązań poważnie. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować i zapytać o konkretny produkt lub o status swojego zamówienia.

Zakupy w OTIEN.com to komfort i bezpieczeństwo.

Partnerzy: Imperium Kobiet

Imperium Kobiet to ekskluzywny magazyn dla kobiet, które wiedzą, czego chcą w życiu i nie boją się podejmować ryzyka.

Partnerzy: Ale okulary

AleOkulary.com to sklep internetowy oferujący ogromny wybór okularów. Jeden z największych tego typu sklepów w Polsce.

Współpraca zaowocowała kilkoma atrakcyjnymi dla Klientów konkursami gdzie do wygrania były zestawy biżuterii i para okularów.

Partnerzy: Law Business Quality

W kwietniu 2015 roku, reklamy naszych zegarków pojawiły się w miesięczniku Law Business Quality. Jest to magazyn skierowany do ludzi spełnionych, ceniących sobie luksus i elegancję.

Reklamy OTIEN pojawiły się na łamach magazynu, w grudniu 2014 roku. Informowały o specjalnej zniżce dla czytelników Imperium Kobiet.

Partnerzy: Zaadoptuj faceta

Zaadoptujfaceta.pl to popularny serwis społecznościowy pochodzący z Francji, którego wejście na polski rynek było głośno komentowane w mediach ze względu na kontrowersyjny model działania na którym się opiera.

Współpraca polegała na sponsorowaniu nagród w kilku konkursach dla użytkowników serwisu. Przez kilka tygodni nasze reklamy były wyświetlane na stronie głównej Zaadoptujfaceta.pl.

Czytelnikom LBQ zaproponowaliśmy naszą elegancką, klasyczną kolekcję zegarków z prostą tarczą i skórzanym paskiem.

Zapisz się do
newslettera

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu obok, w celach handlowych
i marketingowych przez OTIEN.com

13000 fanów
7000 klientów

Poznaj nas »