0.00
  • Twój koszyk jest pusty, zrób zakupy! :)
Darmowa dostawa od 100 zł

Dlaczego warto kupować w OTIÉN?

Przed wysłaniem każdego zegarka czy biżuterii, sprawdzamy dokładnie działanie mechanizmu oraz wygląd zewnętrzny produktu. Kupując w OTIEN, masz pewność że to, co otrzymasz będzie odpowiadało zdjęciom zamieszczonym w sklepie.

Popatrz teraz na zdjęcie powyżej. Po lewej stronie znajduje się zegarek sprzedawany w OTIEN. Po prawej, zegarek znaleziony na aukcji Allegro. Zegarek z Allegro był sprzedawany z opisem i zdjęciami sugerującymi że jego tarcza posiada wycięte wzory w kształcie kwiatów. Niestety po zakupie okazało się że jest to tylko nadruk.

Chcemy Cię przestrzec przed kupowaniem na aukcjach Allegro lub Aliexpress. To prawda, jest taniej ale czy warto ryzykować że otrzymasz towar niezgodny z tym co chciałaś kupić? Pomyśl, czy warto oszczędzić kilka złotych na tańszym produkcie z Allegro lub Aliexpress aby wydać je później na koszty zwrotu i reklamacji? Nie warto. Warto kupować w sprawdzonym sklepie OTIEN.com.

Sprowadzamy produkty od zaufanych producentów, a wszelkie odstępstwa od oryginału są eliminowane na długo przed umieszczeniem produktu w sprzedaży, w sklepie OTIEN.com.

Zapisz się do
newslettera

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu obok, w celach handlowych
i marketingowych przez OTIEN.com

13000 fanów
7000 klientów

Poznaj nas »