0.00
  • Twój koszyk jest pusty, zrób zakupy! :)
Darmowa dostawa od 100 zł

OTIÉN BLOG

Artykuły i porady dotyczące mody, biżuterii oraz urody. Zapisz się do newslettera aby otrzymać powiadomienie o nowym wpisie na blogu.

Zegarek na pasku czy bransolecie?

Dobranie odpowiedniego zegarka do stroju lub okazji, może sprawić kłopot. Dlatego damy Ci kilka wskazówek czym się kierować w doborze zegarka. Zegarek damski na skórzanym pasku to klasyka. Nieważne jaki kształt i kolor ma tarcza, zegarek na skórzanym pasku to podstawa i każda kobieta powinna posiadać chociaż jeden taki model. Zegarki na pasku powinny być łączone z ubiorem stonowanym, zachowawczym, eleganckim. Skórzany pasek najlepiej wygląda w połączeniu z żakietem lub koszulą.

Metalowa bransoleta to bardziej ekstrawagancki wybór i w tym przypadku można popuścić wodze fantazji. Szczególnie efektownie wyglądają złote bransolety zegarków, można je łączyć z ciemnymi rzeczami, bardziej na luzie.

Wybierając konkretny model zegarka dopasuj go do okazji lub stroju z którym chcesz go nosić. Zdjęcia naszych produktów często zawierają przykłady dobrych kompozycji ubrań z jakimi można nosić dany model zegarka.

Blogerki polecają produkty OTIÉN: Paulinye

Dlaczego warto kupować w OTIÉN?

Co to są "zegarki modowe"?

Zapisz się do
newslettera

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu obok, w celach handlowych
i marketingowych przez OTIEN.com

13000 fanów
7000 klientów

Poznaj nas »